SK CZ

Články o MACA Peruánska

  • Tribulus Terrestris 90% kotvičník zemný 90%
  • BlueFertil - doplnok stravy pre mužov
  • PinkFertil - doplnok stravy pre ženy
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
02
September
2015

Maca peruánska: ružová pre ženy, čierna pre mužov?

Pridané: 2.9.2015 22:32:18 Počet zobrazení: 4855

Maca peruánska: ružová pre ženy, čierna pre mužov? Je možné, aby existoval jeden liek na desať rôznych porúch a nemocí? Aby pomáhal ako pri akné, tak pri ochoreniach prostaty, pri tuberkulóze i pri neplodnosti? Maca peruánska (Lepidium peruvianum) presne toto zvládne a dokáže ešte viac.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Maca peruánska – zdroj regenerácie a harmónie

Pridané: 2.9.2015 22:23:13 Počet zobrazení: 4504

Maca peruánska – zdroj regenerácie a harmónie Juhoamerická rastlina maca peruánska (Lepidium peruvianum) je v poslednej dobe predmetom živého záujmu ako zdravotníkov, tak ľudí preferujúcich prírodné liečebné metódy a prípravky. A niet divu. Maca je rastlina skutočne podivuhodná. Jej koreň, ktorý sa používa, totiž vykazuje podobné nutričné hodnoty ako základné zložky potravy, ktorými sa živí prevažná časť svetovej populácie: Je rovnako výživná ako napríklad ryža alebo pšenica.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

MACA peruánska je „superpotravina“, ale tiež afrodiziakum

Pridané: 2.9.2015 22:18:26 Počet zobrazení: 1787

MACA peruánska je „superpotravina“, ale tiež afrodiziakum Maca peruánska (Lepidium peruvianum) sa niekedy nazýva „peruánsky ženšen“. A je to označenie naozaj výstižné. Ženšen je totiž známy ako „liek na všetko“ alebo tiež „životabudič pre každého“. A presne takto funguje i maca peruánska. Tá bola u nás ešte donedávna pomerne neznáma, na rozdiel od ženšenu. A to je na škodu, pretože jej preukázateľné účinky sú priam impozantné.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info