SK CZ

Kotvičník zemný a ženská neplodnosť

Pridané: 2.9.2015 22:12:41 Počet zobrazení: 4266

02 September 2015

V západných krajinách už mnoho rokov vzrastá počet žien, ktoré majú problém otehotnieť alebo donosiť zdravé dieťa. Aké sú príčiny, to stále nie je celkom jasné. Keď sa však na problém pozrieme z druhej strany, teda zo strany „čo s tým“, nájdeme nejeden liek a nejedno riešenie. Jedným z najľahších a najdostupnejších, a pritom stále málo používaných riešení, je liečba rastlinou zvanou kotvičník zemný (Tribulus terrestris).

Kotvičník zemný a ženská neplodnosť

Ako kotvičník pomáha
To, že kotvičník naozaj pomáha, to už je dnes overené nielen dlhodobými skúsenosťami hlavne čínskej medicíny, ale tiež rôznymi laboratórnymi testami a experimentmi. Asi najvýraznejším „vedeckým" dokladom toho, že kotvičník môže pôsobiť ako liečivo, je chemický rozbor biologicky aktívnych látok, ktoré sú v kotvičníku obsiahnuté.

Kotvičník, podobne ako aj iné rastlinné liečivá, pôsobí blahodarne i v tom zmysle, že nie je zameraný len na jednu oblasť fungovania ľudského tela, pričom by v niektorej inej oblasti škodil. Je to presne naopak: toto rastlinné liečivo pomáha telu, aby sa „vyladilo" do takej formy, ktorá je pre ňu tá najlepšia, ideálna. Preto tiež pomáha nielen mužom pri ich špecifických reprodukčných problémoch, ale aj ženám pri ich ťažkostiach. Dobre vyladeným a fungujúcim doplnkom stravy je napríklad tento PRODUKT

Kotvičník bojuje s neplodnosťou dvojakým účinkom
Boli uskutočnené vedecké štúdie, ktoré plne potvrdili, že v 99 % prípadoch neplodnosti, ktoré súvisia s nesprávnou hladinou ženského hormónu estrogén, môže extrakt z kotvičníku zemného celkom nahradiť synteticky vyrábaný estrogén, ktorý sa ženám bežne ordinuje. U žien s touto poruchou dochádza k výraznému zlepšeniu stavu, k značnému zvýšeniu hladiny estrogénu a estradiolu. Naviac ešte dostávajú neplodné ženy ako „darček" ďalšie vylepšenie: kotvičník jednoznačne spôsobuje nárast sexuálneho libida, a tak je neplodnosť u veľkého počtu žien naozaj „odsúdená k zániku".

Kotvičník zemný - Tribulus Terrestris extrakt 90%

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info