SK CZ

Kotvičník zemný - bylinka šťastia

Pridané: 2.9.2015 21:55:49 Počet zobrazení: 2264

02 September 2015

Keď sa opýtate ľudí, čo potrebujú k šťastiu, často dostanete odpoveď ako „zdravie“, „peniaze“, „rodinu“, „prácu“. A predsa sú na svete ľudia, ktorí toto všetko majú, a šťastní nie sú ani zďaleka . Ako je to možné?

Kotvičník zemný - bylinka šťastia

V niektorých prípadoch je na vine určitá zdravotne-chemická porucha. Konkrétne zlá hladina hormónov, zvlášť testosterónu a progesterónu. Aby totiž človek mohol dlhodobo zažívať pocit uspokojenia zo života, potrebuje okrem iných vecí, ktoré sú pre neho osobne dôležité, taktiež mať tú správnu hladinu všetkých pohlavných hormónov. Keď je hormónov dostatok a prúdia vám v krvi v správnom pomere, môže sa ľahko dostaviť pocit spokojnosti alebo šťastia, a to i v situácii, keď niektoré iné predpoklady pre spokojnosť práve chýbajú. Je to zvláštne, ale je to tak. Je teda dobré na tú „svoju" hladinu hormónov trochu dbať.

Dbajte o svoje hormóny
Snahou o získanie rovnováhy v tele bola oddávna známa čínska tradičná medicína. V nej sa tiež odporúčalo užívať rastlinu Bai Ji Li, ktorú u nás poznáme pod názvom kotvičník zemný (Tribulus terrestris). Táto rastlina obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok a pomáha na množstvo rôznych neduhov. Najviac je však cenená ako prírodný ovplyvňovač reprodukčných orgánov a afrodiziakum, ktoré funguje zaručene, dlhodobo a hlavne, bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Kotvičník totiž obsahuje okrem iného takzvané steroidné saponíny. Tie v tele pôsobia – v spolupráci s ostatnými prospešnými látkami kotvičníku – na nastavenie takej hladiny všetkých pohlavných hormónov, aká je pre to ktoré telo ideálna. Nie je teda nutné robiť chemický rozbor krvi a následne čosi zložito počítať. Keď budete užívať túto bylinku, kotvičník to „spočíta" za vás. Nastaví vám hormóny tak, že budete mať pocit vyrovnanosti a pohody, ale pritom sa vám zvýši sexuálne libido a skvalitní sa i sexuálny zážitok.

 

A kde kotvičník hľadat?

Nemusíte utekať zbierať ho na lúku, na trhu je k dostaniu v niekoľkých rôznych preparátoch, napríklad v populárnom doplnku stravy ktorý nájdete na tomto odkaze: Kotvičník.sk


Nie je to náhoda, že je dnes táto bylinka čím ďalej, tým obľúbenejšia. Veď väčšina z nás už vie, že trvale kvalitný sexuálny život prispieva k všeobecnému pocitu šťastiu.


Preto táto užitočná bylinka, kotvičník zemný, môže plným právom dostať titul „bylinka šťastia".

Kotvičník zemný | Tribulus Terrestris | tabletky 120 cps | 90% extrakt | doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info