SK CZ

Kotvičník zemný - rastlina pre športovcov

Pridané: 2.9.2015 21:40:33 Počet zobrazení: 3057

02 September 2015

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je rastlina, ktorá je známa predovšetkým ako liek na neplodnosť, či na nedostatok sexuálnej túžby (libida). Menej sa už však vie, že je to tiež rastlina, ktorú môžu celkom dobre využiť športovci, hlavne kulturisti, pretože zároveň blahodarne pôsobia na rast svalovej hmoty. Môžu za to látky, ktoré sú v ňom obsiahnuté – steroidné saponíny (hlavne protodioscin).

Kotvičník zemný - rastlina pre športovcov

Lepšie než syntetické steroidy
Užívať rastlinné preparáty je takmer vždy bezpečnejšie a zdraviu prospešnejšie než užívať synteticky pripravené liečivá či doplnky stravy. Úplne jednoznačne to platí i o kotvičníku: ak si budete chcieť vypestovať krásne vyrysované svalstvo, kotvičník vám v tom citeľne pomôže, a to bez nepríjemných vedľajších účinkov, ktoré sú spojované s užívaním klasických „zakázaných" anabolických steroidov. Nepoškodíte si pečeň, nebudú sa vám v neskoršom veku rozpadať kosti, neprivodíte si zbytočné srdcové poruchy, nerozvinie sa u vás rakovina.

Nielen krásne svaly, ale tiež skvelá potencia
Čo je ale najlepšie, kotvičník vám okrem príťažlivého tela zaistí ako bonus to, že rozhodne nebudete mať „reprodukčné problémy". To preto, že kotvičník je vlastne tá rastlina, ktorá je v celom Oriente dobre známym afrodiziakom. Kotvičník zemný je slovenský názov pre cenený rastlinný liek Bai Ji Li (alebo tiež gokshura). A to je liek, ktorý zaisťoval sexuálnu spokojnosť už obyvateľom starovekého sveta, od Egypta cez Čínu a Indii až po Grécko a Rím.

Dnes sú jeho účinky rovnaké ako kedysi, len už nemusíme rastlinu pestovať a sušiť – stačí si vybrať ten pravý preparát, ktorý je na trhu dostupný, napríklad populárny TRIBULUS v kapsuliach s 90% koncentráciou saponínov ktorý zakúpite TU.

Čo všetko vám kotvičník vylepší?
Táto rastlina je v poslednej dobe značne populárna, a to oprávnene. Výpočet jej priaznivých účinkov na telo je vskutku impozantné. Ak budete užívať kotvičník, zlepšíte si zdravie v týchto oblastiach: vysoký krvní tlak, narušené cievy, vysoká hladina cholesterolu, klimakterické problémy, ale tiež nedostatočný sexuálny apetít (libido) a malá plodnosť či úplná neplodnosť. A k tomu ty zmienené krásne svaly...To už stojí za úvahu, čo poviete?

 

Kotvičník zemný a libido - testosterón, zlepšenie erekcie

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info