SK CZ

MACA peruánska je „superpotravina“, ale tiež afrodiziakum

Pridané: 2.9.2015 22:18:26 Počet zobrazení: 1786

02 September 2015

Maca peruánska (Lepidium peruvianum) sa niekedy nazýva „peruánsky ženšen“. A je to označenie naozaj výstižné. Ženšen je totiž známy ako „liek na všetko“ alebo tiež „životabudič pre každého“. A presne takto funguje i maca peruánska. Tá bola u nás ešte donedávna pomerne neznáma, na rozdiel od ženšenu. A to je na škodu, pretože jej preukázateľné účinky sú priam impozantné.

MACA peruánska je „superpotravina“, ale tiež afrodiziakum

Peruánsky všeliek i posilňovač
Podobne ako zmienený ženšen, i maca peruánska vám pomôže pri hojení rán a pri oslabení organizmu. Okrem toho pôsobí pri neurózach a schizofrénii, problematickej prostate, poruchách krvotvorby či tuberkulóze, pri nádorových ochoreniach, akné a osteoporóze. Preukázalo sa, že účinne zlepšuje stavy pri chronickom únavovom syndróme, na ktorý dosiaľ neexistuje liek. Ak budete užívať koreň macy peruánskej, môžete si podporiť rast svalovej hmoty, zlepšiť pamäť a koncentráciu, dokonca spomaliť starnutie pleti.

Maca vás podporí naozaj všade
Mohlo by sa zdať, že už sme tie liečivé a posilňujúce účinky vymenovali všetky, ale nie je to tak. Tie najlepšie sme si totiž nechali tradične na koniec. Ktoré to sú? Sú to posilňujúce účinky zamerané na reprodukčnú sústavu. Maca peruánska totiž pôsobí stimulačne i na sexuálne funkcie organizmu, a to ako ženského, tak mužského: zlepšuje potenciu (zvyšuje množstvo a pohyblivosť spermií), zvyšuje sexuálne libido a posilňuje erekciu.

Pomáha na mnohé a bez vedľajších účinkov
Dá sa teda opäť konštatovať, že prírodné liečivá sú v istom smere bezkonkurenčné. Maca peruánska pomáha mnohým problémom, a to bez akýchkoľvek nepríjemných či nebezpečných vedľajších účinkov. Jej koreň je prítomný napríklad v obľúbenom prípravku od firmy KIWU WUKI.

Môžete denne užívať malé množstvo macy podľa návodu a sami zistíte, prečo túto rastlinu považovali andskí indiáni za dar bohov.

AKCIA | BIO MACA peruánska - prášok (Lepidium meyenii) 2x250g

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info