SK CZ

Neplodnosť u mužov rieši kotvičník zemný

Pridané: 2.9.2015 22:07:38 Počet zobrazení: 2945

02 September 2015

Nenápadná bylinka známa pod názvom kotvičník zemný (Tribulus terrestris) prenikla do povedomia slovenskej populácie hlavne ako prírodné afrodiziakum. S afrodiziačnými účinkami je však spojené ešte niekoľko druhov jeho prospešného pôsobenia na ľudský organizmus a väčšina z nich sa nejako týka funkcie reprodukčných orgánov. V súčasnej dobe sa venuje veľká pozornosť jeho účinkom na zvyšovanie mužskej potencie a plodnosti.

Neplodnosť u mužov rieši kotvičník zemný

Plodnosť ovplyvňuje steroidné saponíny
Znížená plodnosť trápi v západnom svete stále viac mužov, a preto na hľadanie riešení tohto problému pracujú celé vedecké tímy odborníkov – lekári, chemici, farmaceuti, prírodovedci. Tí sa venujú okrem iného tiež skúmaniu takých prírodnín, ktoré sú už po celé veky používané v tradičných medicínach, hlavne v čínskej a japonskej. A práve tam je hojne užívaný i kotvičník (môžete ho poznať ako Bai Ji Li alebo gokshuru).

Pokusy a testy s kotvičníkom
V laboratórnych podmienkach sú prevádzané mnohé zaujímavé pokusy a testy. Zistilo sa, že kotvičník reálne pôsobí veľmi výrazne. Pri jednom testovacom užívaní sa u mužov zväčšil objem semenníkov a zvýšila sa hladina testosterónu (mužského pohlavného hormónu) až o 30 %, čo viedlo k výraznému zvýšeniu plodnosti.

Ďalšie vedecké štúdie potvrdili, že v drvivej väčšine prípadov ( 99 %) je možné podávaním extraktu kotvičníka zemného úplne nahradiť liečbu syntetickým hormónom. Rastlina kotvičník je tak oficiálne uznaná ako jeden z najefektívnejších prostriedkov, ktoré preukázateľne zvyšujú mužskú potenciu.

Kto vie, možno začne západná civilizácia konečne rozumne využívať múdre staroveké civilizácie a možno sa tiež na Západe dočkáme tak veľkých rodín, aké sú bežné v Číne i v iných krajinách Orientu. Musíme však včas začať užívať kotvičník zemný, rastlinku rodinného šťastia – nie len ako čaj, k dostaniu je aj vynikajúci preparát od firmy KIWU WUKI a nádete ho na TOMTO odkaze: KIWUWUKI.com  Je bezpečný a funguje – vyskúšajte ho i vy.

Kotvičník zemný - Tribulus Terrestris suchý extrakt 90% saponínov

 

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info