SK CZ

NOVINKA - BlueFertil - doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti, erekcie a libida pre mužov

Pridané: 29.4.2016 15:32:50 Počet zobrazení: 1322

29 Apríl 2016

BlueFertil – je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža.Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

NOVINKA - BlueFertil - doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti, erekcie a libida pre mužov

BlueFertil – je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža.
Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

 

Hlavné účinky BlueFertil

  • zväčšenie hustoty spermií
  • zvýšenie objemu ejakulátu
  • zvýšenie pohyblivosti spermií
  • zlepšenie tvaru spermií
  • zlepšenie fyzickej a psychickej kondície

BlueFertil - doplnok stravy pre zlepšenie mužskej potencie a plodnosti

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info