SK CZ

S kotvičníkom zemným získate „chuť“

Pridané: 2.9.2015 21:18:18 Počet zobrazení: 1952

02 September 2015

V poslednej dobe sa často hovorí a píše o bylinke zvanej „kotvičník zemný“. Sú jej pripisované liečivé účinky takmer zázračné, a to v tých zdravotných oblastiach, v ktorých ostatné bylinky príliš nefungujú.

S kotvičníkom zemným získate „chuť“

Ako to teda s kotvičníkom je?
Kotvičník zemný, latinsky Tribulus terrestris, je nenápadná bylina, ktorá rastie hojne všade, kde sa dá – pri cestách, na železničných násypoch, a dokonca i na smetiskách. Nie je to však rastlina, ktorá by bola v Slovenskej republike doma, a preto sa s ňou nestretneme v žiadnych starých „babských" radách a múdrostiach. A pritom je kotvičník tak užitočný!

Liek na neplodnosť a vysoký tlak, ale hlavne ‒ afrodiziakum
Účinky kotvičníku zemného sú vskutku široké: pomáha zlepšovať plodnosť ako u mužov, tak u žien, užíva sa pri močových kameňoch, pri chronickej hypertenzii (vysoký tlak) a pri kožných onemocneniach. Zďaleka najväčšiu popularitu si však získal ako afrodiziakum, ktoré skutočne funguje.

Pôvodne kotvičník pochádza z morského pobrežia Číny a Japonska a v týchto oblastiach je ako afrodiziakum bežne známy. Ak ste priaznivcom tradičnej orientálnej medicíny, hľadajte kotvičník pod názvom Gokshura alebo Bai Ji Li. Dozviete sa, že priaznivo ovplyvňuje jednak plodnosť, teda potenciu (a na veľkosti orientálnych rodín je jeho pôsobenie znať), a jednak výrazne zvyšuje i samotnú chuť na sex, teda sexuálny apetít, libido.

Svoju viagru si nemusíte pestovať
Najčastejšie sa z kotvičníka zemného používajú semená, ale svoje účinky majú tiež koreň a vňať, takže pokiaľ budete kotvičník pestovať, musíte si zistiť, ako ktorú časť rastliny používať.

A ako sa ku kotvičníku dostať bez zložitého pestovania ?
Na trhu je viacero doplnkov stravy, takže stačí si len vybrať. Zákaznícke referencie veľmi často odporúčajú práve TENTO konkrétny výrobok, jeho účinky sú spoľahlivé a i cena je – vzhľadom ku garantovanej kvalite – skutočne priateľská.

Tak smelo do toho! Kotvičník zemný, táto „rastlinná viagra pre obe pohlavia", je pripravený pomôcť i vám!

Kotvičník zemný alebo latinskz Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu až o 30%

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info