SK CZ

Zvládnite menopauzu s kotvičníkom zemným

Pridané: 2.9.2015 21:50:51 Počet zobrazení: 3317

02 September 2015

S menopauzou alebo prechodom je väčšinou spojených viacero problémov. U niektorých žien ide len o isté nepohodlie a drobné nepríjemnosti, ale takých šťastlivkýň je žiaľ veľmi málo. Ďaleko častejšie je to tak, že klimaktérium (teda prechod či menopauza) je obdobie, ktoré ženu poriadne potrápi a ktoré znateľne naruší celý jej život. Používa sa síce takzvaná substitučná liečba estrogénmi, no tá vlastne problém nerieši, len ho odsúva do budúcnosti, a naviac býva spojená s niektorými nežiaducimi účinkami.

Zvládnite menopauzu s kotvičníkom zemným

Bylinky mocnejšie než syntetické hormóny
Pokiaľ sa trochu zaoberáte bylinkami, možno viete, že existuje niekoľko rastlín, ktoré ženám s problémami menopauzy už tradične pomáhajú. Medzi „ženské bylinky" zaraďujeme väčšinou kontryhel, angeliku a červenú ďatelinu. To sú tie „naše", slovenské.


Je však veľmi zaujímavé, že v ázijských krajinách, kde ešte nezabudli na tradičné spôsoby liečby, sa tieto rastliny pre ženy v klimaktériu nepoužívajú, aj keď tam tiež rastú. Aziatky miesto nich totiž používajú ďaleko účinnejší kotvičník zemný (Tribulus terestris).

 

Čo kotvičník dokáže v oblasti sexu
Kotvičník zemný (čínsky Bai Ji Li, hindsky Gokshura) je rastlina, ktorá sa špecializovala na liečbu všemožných porúch, ktoré sú spojené s reprodukčnými orgánmi. Pánom tak zaisťuje lepší rast svalovej hmoty, pomáha proti neplodnosti a zvyšuje sexuálne libido i sexuálnu výkonnosť. Pre dámy má účinky práve proti prejavom menopauzy, teda odstraňuje nepríjemné návaly tepla, potenie, poruchy spánku a búšenie srdca. A ako bonus má pre dámy tiež ono žiadané výrazné zvýšenie sexuálnej chuti, a to bez ohľadu na vek.

Klimaktérium vás teda nemusí ďalej ničiť. Kotvičník zemný je totiž k dostaniu i ako bylinka, aby ste si uvarili čaj na dobrú noc, ale i ako doplnok stravy, ktorý sa užíva raz či dvakrát denne podľa návodu. Ako jeden z najúčinnejších kotvičníkových preparátov je často hodnotený práve výrobok ktorý nájdete na tomto odkaze: tribulus-kotvicnik.sk


Vyskúšajte, nebudete ľutovať.

 

Kotvičník zemný - tribulus terrestris 90%

 

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info