SK CZ

O Kotvičníku zemnom - Tribulus Terestris

  • Tribulus Terrestris 90% kotvičník zemný 90%
  • BlueFertil - doplnok stravy pre mužov
  • PinkFertil - doplnok stravy pre ženy
  • Previous
  • Ďalší
02
September
2015

Kotvičník zemný a ženská neplodnosť

Pridané: 2.9.2015 22:12:41 Počet zobrazení: 3895

Kotvičník zemný a ženská neplodnosť V západných krajinách už mnoho rokov vzrastá počet žien, ktoré majú problém otehotnieť alebo donosiť zdravé dieťa. Aké sú príčiny, to stále nie je celkom jasné. Keď sa však na problém pozrieme z druhej strany, teda zo strany „čo s tým“, nájdeme nejeden liek a nejedno riešenie. Jedným z najľahších a najdostupnejších, a pritom stále málo používaných riešení, je liečba rastlinou zvanou kotvičník zemný (Tribulus terrestris).

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Kotvičník zemný - rastlina pre športovcov

Pridané: 2.9.2015 21:40:33 Počet zobrazení: 2697

Kotvičník zemný - rastlina pre športovcov Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je rastlina, ktorá je známa predovšetkým ako liek na neplodnosť, či na nedostatok sexuálnej túžby (libida). Menej sa už však vie, že je to tiež rastlina, ktorú môžu celkom dobre využiť športovci, hlavne kulturisti, pretože zároveň blahodarne pôsobia na rast svalovej hmoty. Môžu za to látky, ktoré sú v ňom obsiahnuté – steroidné saponíny (hlavne protodioscin).

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Zvládnite menopauzu s kotvičníkom zemným

Pridané: 2.9.2015 21:50:51 Počet zobrazení: 2687

Zvládnite menopauzu s kotvičníkom zemným S menopauzou alebo prechodom je väčšinou spojených viacero problémov. U niektorých žien ide len o isté nepohodlie a drobné nepríjemnosti, ale takých šťastlivkýň je žiaľ veľmi málo. Ďaleko častejšie je to tak, že klimaktérium (teda prechod či menopauza) je obdobie, ktoré ženu poriadne potrápi a ktoré znateľne naruší celý jej život. Používa sa síce takzvaná substitučná liečba estrogénmi, no tá vlastne problém nerieši, len ho odsúva do budúcnosti, a naviac býva spojená s niektorými nežiaducimi účinkami.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Neplodnosť u mužov rieši kotvičník zemný

Pridané: 2.9.2015 22:07:38 Počet zobrazení: 2545

Neplodnosť u mužov rieši kotvičník zemný Nenápadná bylinka známa pod názvom kotvičník zemný (Tribulus terrestris) prenikla do povedomia slovenskej populácie hlavne ako prírodné afrodiziakum. S afrodiziačnými účinkami je však spojené ešte niekoľko druhov jeho prospešného pôsobenia na ľudský organizmus a väčšina z nich sa nejako týka funkcie reprodukčných orgánov. V súčasnej dobe sa venuje veľká pozornosť jeho účinkom na zvyšovanie mužskej potencie a plodnosti.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Kotvičník zemný - bylinka šťastia

Pridané: 2.9.2015 21:55:49 Počet zobrazení: 1948

Kotvičník zemný - bylinka šťastia Keď sa opýtate ľudí, čo potrebujú k šťastiu, často dostanete odpoveď ako „zdravie“, „peniaze“, „rodinu“, „prácu“. A predsa sú na svete ľudia, ktorí toto všetko majú, a šťastní nie sú ani zďaleka . Ako je to možné?

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

Skvelý kotvičník zemný zaradený medzi superpotraviny!

Pridané: 2.9.2015 22:03:12 Počet zobrazení: 1738

Skvelý kotvičník zemný zaradený medzi superpotraviny! Tak ako sa popredná reštaurácia snaží získať aspoň nejakú tú michelinskú hviezdičku, tak sa rôzne potraviny, nápoje a bylinky snažia byť zaradené medzi superpotraviny. Je to vec prestíže, je to jasné uznanie kvality a prospešnosti. To, že sa medzi superpotraviny zaraďuje napríklad známa liečivá rastlina ženšen, to asi prekvapí málokoho, ale že sa do tejto elitnej skupiny dostal i nenápadný kotvičník zemný (Tribulus terrestris), to už tak samozrejme nie je. Keď sa však na kotvičník pozrieme bližšie, zistíme, že jeho členstvo v „klube superpotravín“ je oprávnené.

Čítajte viac... Komentáre: 0

02
September
2015

S kotvičníkom zemným získate „chuť“

Pridané: 2.9.2015 21:18:18 Počet zobrazení: 1709

S kotvičníkom zemným získate „chuť“ V poslednej dobe sa často hovorí a píše o bylinke zvanej „kotvičník zemný“. Sú jej pripisované liečivé účinky takmer zázračné, a to v tých zdravotných oblastiach, v ktorých ostatné bylinky príliš nefungujú.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info