SK CZ

MACA Peruánska | prášok 250 g | s príchuťou malín

MACA Peruánska | prášok 250 g | s príchuťou malín

Pre tých, ktorí nemajú radi korenistú chuť MACY sme pripravili novinku. BIO MACA Peruánska v prášku s malinovou príchuťou. Prášok je ľahko rozpustný vo vode, obsahuje prírodnú malinovú arómu a príchuť.

 • Cena: 18 € s DPH

EAN: 8588004160514

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: KIWU WUKI

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY NA ČÍSLE 0948 215 991

 

NOVINKA - MACA Peruánska s príchuťou malín! 

Predmetom klinického skúmania sa Maca stala až v roku 2001, kedy vedci potvrdili jej schopnosť podporovať u mužov produkciu spermií (v niektorých prípadoch nárast až o 200%). Pri ďalšom skúmaní sa prišlo na to, že rovnako prispieva k zlepšeniu sexuálnych funkcí mužov a žien.

 
Pôsobí pri impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.
Stimuluje ako mozgové centrá tak reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Napomáha riešiť krízu stredného veku a manažérsky syndróm v sexuálnej oblasti. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou modrou tabletkou".

 

Popis výrobku:
Maca, prášok, balenie 250g. Sušený mletý koreň Maca (Lepidium Meyenii). Maca je rastlina, ktorá rastie len v chránenej oblasti vo vysokých horách Peru. Maca je prirodzený hormonálny regulátor pre mužov a ženy. Maca je doporučovaná pri riešení problémov spojených s plodnosťou, sterilitou, sexuálnymi poruchami. MACA stimuluje ako mozgové centrá, tak aj reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu, dodáva energiu. Pre svoje účinky je nazývaná "Peruánskou viagrou". Nejedná sa však o tonikum, ktoré navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak pôsobenie je oveľa lepšie, prirodzenejšie a trvá dlhodobo. Najlepšie výsledky pôsobenia Macy sú zaznamenané pri dlhodobom užívaní.

 

Maca je rastlina veľmi bohatá na minerály, obsahuje rastlinný vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a meď. Ďalej obsahuje vitamín C, niacín a vitamíny B6 a B12. Maca je tiež bohatým zdrojom fytosterolov - rastlinných sterolov schopných odbúravať "zlý" cholesterol. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Po celom svete sa používa napríklad na liečenie a zmiernenie menštruačných ťažkostí a pri menopauze.

 

Ako Maca pôsobí:

 • Pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje libido mužov aj žien
 • Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus
 • Zlepšuje mužskú potenciu Po 3-mesačnom užívaní Macy bolo preukázané zlepšenie spermiogramu, (väčsia mobilita a množstvo spermií v ejakuláte, zvyšuje počet a pohyblivosť spermií), zvyšuje hladinu testosterónu - mužského pohlavného hormónu.
 • Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien, pomáha k hormonálnej rovnováhe u žien.
 • Pomáha pri menštruačných bolestiach, nepravidelnej menštruácii.
 • Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly horúčavy.
 • Prísun energie, zvyšuje vytrvalosť a výkon.
 • Priaznivo ovplyvňuje akné a osteoporózu.
 • Pomáha riešiť problémy spôsobené hormonálnou nerovnováhou.
 • Podporuje nárast svalovej hmoty, nárast fyzickej a psychickej výkonnosti.
 • Zlepšuje imunitu.

 

Maca je pre svoje vlastnosti nazývaná prírodné Viagra a tiež prírodnou formou hormónu DHEA.

Maca - prášok s príchuťou malín, balenie 250g je schváleným doplnkom stravy v podobe mletého prášku, ktorý možno užívať buď samostatne s vodou, alebo pridávať ako ingredienciu do rôznych pokrmov, nápojov či dezertov.

 

Zloženie: 100% prášok Maca horská (Lepidium Meyenii), maltodextrin, prírodná malinová príchuť
Odporúčaná denná dávka: 1 odmerka ktorá je súčasťou balenia (cca 10g)
Balenie: 250g
Krajina pôvodu: Peru

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

maca malina

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info