SK CZ

Resveratrol 60 kapsúl - 100mg - 50% prírodný antioxidant Resveratrol

Resveratrol 60 kapsúl - 100mg - 50% prírodný antioxidant Resveratrol

Resveratrol má mimoriadne silné antioxidačné účinky. Je 20-krát silnejší antioxidant ako vitamín C, 5-krát silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Vďaka svojim antioxidačným účinkom môže mať pozitívny vplyv na spermatogenézu a plodnosť oboch pohlaví.

  • Cena: 29,88 € s DPH

EAN: 8588004160750

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NOW FOODS

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY NA ČÍSLE 0948 215 991

 

Resveratrol - molekula budúceho desaťročia tiež v asistovanej reprodukcii?

Máte za sebou neúspešné cykly mimotelového oplodnenia? Boli ste lekármi informovaní, že kvalita vajíčok, morfológia spermií či vývoj embryí nie je optimálny? Potom vedzte, že vám môže pomôcť aj prírodná liečba. Resveratrol, DHEA alebo Astaxanthin sú unikátne prírodné látky, antioxidanty, ktoré môžu napraviť mnohé nedostatky či choroby vznikajúce vplyvom vonkajšieho, či vnútorného prostredia organizmu.

 

Prečo Resveratrol v liečbe neplodnosti?

Resveratrol je látka, ktorú si niektoré rastliny (napr. hrozno) produkujú ako svoju ochranu a posilu pre stresové situácie (najčastejšie napadnutie plesňou). Má rozličné účinky - podobne ako rad podobných rastlinných látok (alicín - cesnak, genistein - sója, katechíny - zelený čaj, kurkumín - kurkuma, emodín - aloe) pôsobí antimikrobiálne a virostaticky a je veľmi silný antioxidant (teda pôsobí protizápalovo), a k tomu ešte zlepšuje citlivosť buniek na inzulín. Na tom by však nebolo nič prevratné. Zistilo sa však, že resveratrol vie ešte jednu, doteraz u iných skúmaných (prírodných i syntetických) látok nevídanú vec. Resveratrol totiž aktivuje a podporuje gény zvané sirtuíny, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri ochrane buniek a ich genetickej informácie (DNA).

 

Resveratrol pomáha chrániť kardiovaskulárny systém, okrem iného tým, že znižuje tvorbu "zlého" LDL-cholesterolu a zvyšuje tvorbu "dobrého" HDL-cholesterolu. Má pozitívny vplyv aj na pľúca, najmä v prípade chronickej obštrukčnej pľúcnej choroby, ale aj pri astme. Zabraňuje nadmernej zrážanlivosti krvi, je teda prevenciou trombózy. Má protirakovinové účinky, spomaľuje rast rakovinových buniek, je schopný ich aj ničiť, aktivuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Má protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Má antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu. Znižuje riziko demencie, teda aj riziko výskytu Alzheimerovej choroby. Je efektívnym kozmetickým prostriedkom, pretože bráni predčasnému starnutiu, obnovuje kolagénové vlákna, udržuje hladkosť a pružnosť pokožky. Zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu. Je veľmi efektívny pri neuropatii (poškodenie sietnice oka) u cukrovkárov a hypertonikov, má blahodarný vplyv na zrak.

 

Resveratrol je účinná látka nachádzajúca sa v strapci. Vínna réva ho vytvára na ochranu pred nepriaznivým počasím, plesňami, baktériami a hubami. Tento obranný faktor môže vo svoj prospech využiť aj človek. Má mimoriadne silné antioxidačné účinky. Je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-krát silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E.

Užívanie: 1 kapsula denne
Zloženie: 50% TransResveratrol 100mg v kapsuli
Balenie obsahuje: 60 kapsúl (dávka na 60 dní)

 

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 Resveratrol 60 kapsúl - 100mg - 50% prírodný antioxidant Resveratrol

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info