SK CZ

Astaxanthin - 4 mg - 60 kapsúl | prírodný antioxidant

Astaxanthin - 4 mg - 60 kapsúl | prírodný antioxidant

Astaxanthin je považovaný za najúčinnejší prírodný antioxidant s ochrannými a protizápalovými účinkami, pomáha zvyšovať mužskú aj ženskú plodnosť, chráni bunky pred starnutím, UV žiarením. Astaxanthin je prírodný doplnok stravy vyrobený z mikroriasy Heamatococcus a býva označovaný ako najsilnejší prírodný antioxidant vôbec.

  • Cena: 13,90 € s DPH

EAN: 8588004160743

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NOW FOODS

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY NA ČÍSLE 0948 215 991

 

Astaxanthin okrem iného pomáha zvýšiť mužskú aj ženskú plodnosť. Podľa vedeckých štúdií je denná dávka 16 mg astaxantínu v prípade muža snažiaceho sa oplodniť svoju partnerku výrazne účinná. Počas štúdie sa počas trojmesačného obdobia piatim z desiatich dovtedy neplodných párov podarilo dosiahnuť tehotenstvo. 

 

Astaxanthin je prírodný doplnok stravy vyrobený z mikroriasy Heamatococcus, pestovanej na Havaji. Bunky tejto riasy produkujú veľké množstvo Astaxantínu, ktorý ich chráni pred nepriaznivými podmienkami a intenzívnym slnkom. Môžu žiť bez potravy alebo bez vody cez 40 rokov, keď sú vrátené do vhodných podmienok, prospievajú a pokračujú v raste. ASTAXANTÍN vytvára podmienky priaznivé pre prežitie týchto rias a podobné účinky má na ľudí a zvieratá.

 

Čo je to Astaxanthín?

Astaxantín je zlúčenina karotenoidov, ktorá sa podobá známejšiemu beta-karoténu, ale vykazuje výrazne vyššie antioxidačné vlastnosti. Hlavným zdrojom prírodného Astaxantínu je mikroriasa Haematococcus Pluvialis. Je produkovaná na Havajských ostrovoch (USA). Červená riasa Haematococcus pluvialis predstavuje najviac koncentrovaný prírodný zdroj ASTAXANTÍNU. Táto riasa tiež obsahuje rad ďalších dôležitých karotenoidov ako je beta-karotén, luteín a kantaxantín. 

Mikroriasa sa pestuje v dvoch fázach: v prvej zelenej fáze majú bunky dostatok živín a vhodné prostredie k množeniu. V následnej červenej fáze, sú bunky zbavené živín a podrobené  intenzívnemu prirodzenému slnečnému žiareniu pre vyvolanie karotogenézy, pri ktorej bunky produkujú vysoké množstvo Astaxanthínu ako obranného mechanizmu proti stresu. Následne je riasa spracovaná.

  

Použitie: Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu denne po jedle. 

Zloženie: extra panenský olivový olej, vegetariánska softgel kapsula a zmes antioxidantov

 

Telefonické objednávky na tel .: 0948 215 991

Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 

Astaxanthin - 4 mg - 90 kapsúl | prírodný antioxidant

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info