SK CZ

AKCIA | 3x PinkFertil | 3x90 cps | 600mg - doplnok stravy pre ženy

AKCIA | 3x PinkFertil | 3x90 cps | 600mg - doplnok stravy pre ženy

AKCIA

AKCIA - VÝHODNÉ TROJBALENIE PinkFertil – je doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

 • Cena: 85,50 € s DPH
 • Pred zľavou: 114 €
 • Zľava: 25%

EAN: 8588004160460

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: KIWU WUKI

AKCIA - VÝHODNÉ TROJBALENIE

PinkFertil je doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

Prečo užívať PinkFertil?

 • Prírodné zloženie
 • Vysoká a bezpečná koncentrácia účinných látok
 • Komplexné zloženie a účinky na plodnosť
 • Zlepšenie fyzickej a psychickej pohody

https://www.tribulus-kotvicnik.sk/p/206/pinkfertil-3x90-pre-podporu-plodnosti-zeny

Hlavné účinky PinkFertil

 • Formulácia prípravku obsahuje vedecky dokázané zložky, ktoré zvyšujú plodnosť ženy.
 • Priaznivé účinky na ovuláciu a pravidelný menštruačný cyklus.
 • Podpora reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy.
 • Optimalizácia hormonálnej hladiny po dlhodobom užívaní antikoncepcie.
 • Obzvlášť vhodný pre ženy, ktoré plánujú bábätko v zrelšom veku.
 • PinkFertil je vhodným výživovým doplnkom aj pre ženy plánujúce asistovanú reprodukciu (IVF).

Odporúčané užívanie:

 • 3 kapsuly 1x denne pred jedlom po dobu 3 mesiacov pred plánovaným otehotnením, zapiť dostatočným množstvom vody.

Obsah balenia: 90 cps |600mg (kúra na 1 mesiac)

Odporúčaná dĺžka kúry: min. 3 mesiace

 

Aké je zloženie PinkFertil a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus?

Vitex Agnus Castus extract 5% - obsahuje progesterónu podobné zlúčeniny, ktoré stimulujú uvoľňovanie luteinizačného hormónu a podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčok). Pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu, zmierňuje náladovosť, úzkostné stavy a nespavosť. Reguluje menštruačný cyklus, svojim pôsobením pomáha aj pri liečbe akné. Pôsobí tiež protibaktériálne.

MACA 4:1 - je bohatá na minerály, vitamíny a fytosteroly. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus. Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien. Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácii.

Muira puama 20:1 - štúdie potvrdili jej priaznivý vplyv pri liečbe sexuálnych dysfunkcií u mužov aj u žien, funguje ako silné afrodiziakum - zvyšuje sexuálnu túžbu a klinické štúdie potvrdili aj účinnosť pri neplodnosti. Zosilňuje pocity pri orgazme u žien, zmierňuje menštruačné problémy, zmierňuje problémy počas menopauzy a pri reumatizme. Lieči poruchy centrálneho nervového systému, odstraňuje stres, zlepšuje koncentráciu, krátkodobú pamäť a zoslabuje depresie.

Erythroxylum catuaba 20:1 - pôsobí ako prirodzené afrodiziakum a upravuje aj ďalšie typy nervových problémov, ako sú nespavosť a hypochondria. Pomáha regenerovať organizmus a navodiť pocit sviežosti. Catuaba má tiež silné antioxidančné, antibiotické, antibakteriálne, antivírusové a protizápalové vlastnosti.

Green Tea (80% Catechins) - má ako antibakteriálne, tak antioxidačné účinky.

Aquamin - je unikátny morský multiminerálny komplex, poskytujúci bioaktívny vápnik, horčík a 72 ďalších minerálov a stopových prvkov pre doplnenie výživy.

Iodine - Jód podporuje činnosť štítnej žľazy, ktorá je kľúčová pre množstvo metabolických procesov, ktoré sa v ľudskom tele odohrávajú. Jedným z nich je schopnosť otehotnieť. Dostatočný príjem jódu má význam obzvlášť v období pred otehotnením a v priebehu tehotenstva.

Coconut oil MCT (medium chain triglycerides) – je stredne dlhý reťazec mastných kyselín prítomných napríklad v panenskom kokosovom oleji. Spolupodieľa sa na tvorbe hormónov a ich vyváženosti v tele.

Carnitine - zvyšuje využitie tukov ako zdroja energie a pozitívne pôsobí na redukcia nadváhy. Zlepšuje neutralizáciu voľných radikálov, má kladný vplyv na imunitné reakcie organizmu, chráni srdce a u mužov zlepšuje tvorbu spermií.

Vitamin C - je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi. Zlepšuje obranyschopnosť organizmu, príjem železa a znižuje mieru vyčerpania.

Vitamin B1 (Thiamine) - je nevyhnutný pre metabolizmus sacharidov, prísun energie, pomáha proti únave.

Vitamin B2 (Riboflavin) - je nevyhnutný pre celkový metabolizmus, pomáha proti zápalom a proti poškodeniu kože.

Vitamin B3 (Niacin) - niacín podporuje funkciu zažívacieho ústrojenstva, kože a nervov. Rovnako má nenahraditeľnú úlohu pri premene potravy na energiu.

Vitamin B5 (Pant. Acid) - najrôznejšie zdroje odporúčajú kyselinu pantoténovú ako doplnok liečby neplodnosti, na zlepšenie pamäti a koncentrácie, na podporu hojenia, rastu vlasov či pri odstraňovaní kŕčov v nohách.

Vitamin B6 (Pyridoxine) - má priaznivý vplyv na metabolizmus bielkovín, podieľa sa na delení buniek, krvotvorbe a normálnu funkciu nervového a imunitného systému.
Vitamin B7 (Biotin) - má potenciál regulovať viac ako 200 rôznych génov zodpovedných za mnohé biologické procesy ľudského organizmu. Posilňuje imunitný system.

Vitamin B9 (Folic Acid) - podporuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a má rovnako pozitívny vplyv na psychiku. Jej nedostatok môže byť príčinou rázštepu chrbtice, srdcových vád alebo vady močovej trubice plodu.

Vitamin B12 - je nutný pre tvorbu červených krviniek a delenie buniek, znižuje spolu s kyselinou listovou hladinu homocysteínu, zlepšuje pamäť a koncentráciu a podporuje dobrú náladu.
Vitamin E - chráni bunky pred tzv. voľnými radikálmi, pomáha pri tvorbe krviniek, svalov a ostatných tkanív.

CLA (Conjugated Linoleic Acid) - veľké množstvo štúdií preukázalo, že ľuďom konzumujúcim viac CLA sa zlepšil metabolizmus a znížilo riziko mnohých ochorení.

Rose hips - podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, pomáhajúcim likvidovať voľné radikály.

Calcium – okrem iných funkcií je vápnik dôležitý pre nervovú sústavu. Zabraňuje depresii, únave, pomáha potláčať stres.

Magnesium - horčík prispieva k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na správnej funkcii svalov a na normálnom priebehu metabolických dejov.

Phosphorus - napomáha sekrécii hormónov a je nevyhnutný pre tvorbu nukleových kyselín.

Potassium - uľahčuje vstrebávanie živín ako napríklad glukózy a aminokyselín.

Copper - podporuje vstrebávanie železa, tvorbu hemoglobínu, červených krviniek a podporuje imunitu.

Iron - deficit železa spôsobuje, že sa k tkanivám dostane menej kyslíka, a tak je telo zbavené energie, ktorú potrebuje. Únava je spojená s pocitom slabosti a s podráždenosťou. Organizmu chýba najmä počas menštruácie, v tehotenstve i po pôrode.

Manganese - prevencia sterility a podporuje správnu tvorbu hormónov štítnej žľazy.

L – Lysine - hrá dôležitú úlohu pri regenerácii tkanív a pri produkcii hormónov, enzýmov a obranných látok.

L – Methionine - má detoxikačné a antioxidačné účinky.

L – Cysteine - je podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorá napomáha k prečisteniu pečene a zvýšenie výroby L-glutatiónu a l-Taurínu.

L - Leucine (BCAA) - je nevyhnutný na zabezpečenie všeobecného ľudského zdravia.

L - Isoleucine (BCAA) - stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi a energetickú hladinu. Je taktiež potrebný pre tvorbu hemoglobínu.

L - Valine (BCAA) - udržiava dusíkovú rovnováhu, podporuje regeneráciu tkanív.

 

Ďalšie informácie a rady ako zvýšiť plodnosť nájdete na stránkach www.otehotnenie.sk

Čo by ste mali dodržiavať?

 • Vyvarujte sa nikotínu a alkoholu tak ako sa len dá
 • Ak užívate dlhodobo lieky, poraďte sa so svojim lekárom, aký majú vplyv na plodnosť
 • Vyhýbajte sa všetkým toxínom obsiahnutým v strave
 • Pouvažujte o pohybových aktivitách, ktoré vám pomôžu nielen zlepšiť váš fyzický stav, ale aj psychickú pohodu, ktorá má značný vplyv na správne fungovanie celého organizmu. Naučte sa relaxovať ;-)

Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok. Vhodné pre diabetikov. Mäkké želatínové kapsule. Bez umelých farbív, konzervačných látok a arómy. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Nie je určené deťom. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15 - 30° C. Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom.

Zloženie: Vitex Agnus Castus extract 5%, MACA 4:1, Muira puama 20:1, Erythroxylum catuaba 20:1, Green Tea (80% Catechins), Aquamin*, Coconut oil MCT (medium chain triglycerides), Carnitine, Vitamin C, Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B5 (Pant. Acid), Iodine, Vitamin B6 (Pyridoxine), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B9 (Folic Acid), Vitamin B12, Vitamin E, Rose hips, Calcium, Magnesium, Phosphorus, Sodium, Potassium, Fiber, Copper, Iron, Manganese, L – Lysine, L – Methionine, L – Cysteine, L - Leucine (BCAA), L - Isoleucine (BCAA), L - Valine (BCAA), CLA (Conjugated Linoleic Acid), Pangavit*, Mineral booster*, Microcrystaline celulose, Magnesium stearate, Silica, Maltodexrtin

* AQUAMIN je unikátny morský multiminerálny komplex, poskytujúci bioaktívny vápnik, horčík a 72 ďalších minerálov a stopových prvkov pre doplnenie výživy.

*Mineral booster je špeciálny koktejl vitamínov a minerálov pozostávajúci zo 14-ich zložiek (Vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, E a iné)

*Pangavit je potravinový doplnok obsahujúci 20 vitamínov, minerálov, stopových prvkov a bielkovín.

 

Je užívanie PinkFertil bezpečné?

Všetky zložky PinkFertil sú bezpečné pre užívanie a môžu byť užívané aj dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Distribútor pre SR: QPG spol. s r.o., www.qpg.sk

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 ZLOŽENIE

zloženie pinkfertil

 

Porovnávacia tabuľka produktov pre podporu plodnosti ženy

pinkfertil porovnanie

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info