SK CZ

Alchemilka (Kontryhel) - Extrakt 10:1 - 500mg - 90 cps

Alchemilka (Kontryhel) - Extrakt 10:1 - 500mg  -  90 cps

NOVINKA AKCIA

Alchemilka obyčajná (Alchemilla vulgaris), alebo Kontryhel | 500mg | 90 kapsúl. Vysoká koncentrácia účinnej látky! Jedna kapsula obsahuje 100mg extraktu v koncentrácií 10:1, čo zodpovedá 1000mg východzej účinnej látky.

  • Cena: 19 € s DPH

EAN: 8588006372809

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KIWU WUKI

Alchemilka obyčajná (Alchemilla vulgaris) | 500mg | 90 kapsúl

 

Vysoká koncentrácia účinnej látky! Jedna kapsula obsahuje 100mg extraktu v koncentrácií 10:1, čo zodpovedá 1000mg východzej účinnej látky.

 

Tento výrobok je 100% čistý a prírodný. Neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, príchute, droždie, kvasnice, laktózu, umelé sladidlá, soli, lepok, sóju, sodík a podobné nezmysly.

 

Príroda nám vraj poskytuje liek na každú chorobu a Alchemilka sa považuje za rastlinu číslo jeden pri liečbe rôznych ženských ochorení. Alchemilka je bohatým zdrojom fytohormómov, ktoré v ženskom tele pôsobia pozitívne na vlastnú produkciu hormónov. Práve vďaka jej schopnosti stimulovať hormóny je nápomocná pri problémoch s otehotnením, ale aj v období klimaktéria.

Alchemilka podporuje funkciu maternice a tým zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia a hlavne donosenia plodu. Spevňuje podbrušné svalstvo, pomáha rýchlejšiemu stiahnutiu maternice po pôrode, kedy pomáha aj zmieriť sa s úlohou matky, zmierniť úzkosti spojené s popôrodnou depresiou.

Alchemilka obsahuje všetky dôležité látky, ktoré potrebuje ženský organizmus na svoje správne fungovanie. Ich účinky oceníte od začiatku menštruačného cyklu až po jeho definitívne ukončenie. Alchemilka priaznivo ovplyvňuje nielen fyziologické cykly v tele ženy, ale aj ženskú psychiku, ktorá sa mení vplyvom hormonálnych zmien v tele. Zmierňuje potenie, nervozitu, návaly, nespavosť.

Veľkou výhodou tejto byliny je, že i pri dlhoročnom a pravidelnom užívaní nie sú známe žiadne výrazné vedľajšie účinky, všeobecné zdravotné riziká, či kontraindikácie.

 

Ďalšie blahodárne účinky Alchemilky.

Alchemilka veľmi pomáha pri poranení pri pôrode, pri ochabnutí podbrušia žien, ktoré majú ťažký pôrod alebo sklon k potratu, upevňuje plod a posilňuje väzivo maternice. Ženy so sklonom k týmto ťažkostiam by mali od tretieho mesiaca užívať alchemilku. A dokonca alchemilka pomáha rozhýbať aj spomalený metabolizmus, čo ocenia všetci tí, ktorí sa snažia schudnúť. Táto bylina sa často používa aj pri skleróze multiplex.

Jej najdôležitejšími účinnými látkami sú triesloviny (najmä tanín so sťahujúcimi účinkami), horčiny, silice, organické kyseliny, kyselina salicylová, fytosteroly, falovonoidy, flavony, isoflavony a minerálne látky. Je vynikajúcim zdrojom fytohormónov.

Uznávaný švajčiarsky liečiteľ Künzle tvrdil, že keby ženy hojne užívali alchemilkový čaj v priebehu celého života, od puberty až po ukončení klimaktéria, dve tretiny všetkých "ženských" operácií by neboli nutné. I známy český liečiteľ Josef. A. Zentrich považuje alchemilku za jednu z najprínosnejších bylín pre zdravie ženy

Odporúčané denné dávkovanie: 1 až 2 kapsule denne, ráno pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie v jednej kapsuli: Alchemilla vulgaris extrakt 10:1, maltodextrín (Bez živočíšných prímesí a umelých prísad, lepku, príchute, farbív alebo konzervantov).

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Udržujte mimo dosah detí. Skladujte pri teplote 15-25 C. Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Hmotnosť obsahu: 45g - 90 kapsúl po 500mg.
Počet denných dávok v balení: 90
Dovozca a distribútor: QPG - www.kiwuwuki.com

Krajina pôvodu: Slovensko
EAN kód: 8588006372809

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info